Thursday, December 8, 2011

Pada Usia 20 Tahun, Kini... Khadija, Dulu... Queenie Padilla (Memeluk Islam)


Pada Usia 20 Tahun, Kini... Khadija, Dulu... Queenie Padilla


Dulu - Queenie Padilla
Popular Name : Queenie Padila
Birth Name : Rozelle Elizabeth Padilla
Birth Date: July 17, 1991
Father : Robin Padilla
Mother: Leizi Sicangco

Sekarang - Khadija

Kita semua mendoakan agar beliau tabah menghadapi kehidupan baru sebagai muslim. Butiran ini ada di sini Queenie Padilla atau Khadija

Artikel lain berkaitan anda semua boleh baca di link yang telah saya sediakan:
Queenie Padilla espouses Islam, leaves showbiz

Nah lihat Youtube, Khadija meluahkan perasaannya, Queenie Padilla interview after performng hajj p2.mp4









SUMBER - KEEP IT IN MIND

Apa Komen Anda?

4 comments :

Jalanan Hamba said...

Hidayah Allah hanya diberikan kepada sesiapa yang dikehendakiNya sahaja...

Zull said...

Iman tidak dapat diwarisi. Ianya anugerah dari DIA.

zull said...

Subhanallah.
Alhamdulillah.

Anonymous said...

dia ni memang dilahirkan sebagai islam tapi lalai..baru ni je dah insaf.. bapanya islam (robin abdul aziz padilla), tapi kawin dengan ibu tirinya yg beragama kristian (mariel). ibu kandungnya berkahwin lain dan selalu ingatkan quinee supaya kembali kepada ajaran islam..allhamdulillah..doa ibunya makhbul akhirnya